Zapraszamy na TechMine Business Conference #2 „W poszukiwaniu wartości organizacji”

W imieniu uczestnika Śląskiego Klastra ICT – Eksperckiej Grupy Doradczej TechMine – serdecznie zapraszamy w dniu 10 grudnia br. o godz. 16:30 na konferencję „W poszukiwaniu wartości organizacji”. Prelegenci opowiedzą o tym „Ile warta jest wartość” i co ona znaczy dla biznesu, „jak usprawniać lotniska” z użyciem światowych metodyk zarządzania.

TechMine Business Conference – „W poszukiwaniu wartości organizacji.” odbędzie się w dniu 10 grudnia 2015 r. w Katowicach w Hotelu Angelo przy ul. Sokolskiej 24 w godzinach 16.30-19.30.

Agenda

16:00 – 16:30 – rejestracja i networking

16:30 – 19:00 – wystąpienia prelegentów

„Ile warta jest wartość.” – Mariusz Szymocha – Partner w Eksperckiej Grupie Doradczej TechMine – czyli o tym jak zarządzać optymalizacjami by nasz wysiłek miał sens z biznesowego punktu widzenia.

„Zaawansowana analityka w optymalizacji procesów biznesowych na przykładzie branży kolejowej.” – Magdalena Pawłowska – Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w ZETO Katowice sp. z o.o. – case study z wdrożenia oprogramowania usprawniającego logistykę kolejową.

„Zła wiadomość: raczej nie uda się wam zbudować wartościowej marki.” – Tomasz Sucheta, Sucheta & Partners MA – prawdą jest, że budowa wartości marki zapewnia odporność na wahania rynku, zwielokrotnia wartość firmy, powoduje żelazny wzrost zysków przez wiele lat. Jednak raczej się wam to nie uda. Macie mikroskopijne szanse. Podczas wystąpienia wyjaśnię dlaczego tak już jest.

„Jak względy bezpieczeństwa inspirują do optymalizacji funkcjonowania lotnisk.” – Łukasz Suchecki – Prezes Zarządu w Commercial Consulting sp. z o.o. – czyli o usprawnianiu logistyki portów lotniczych, przepływu pasażerów, ruchu pojazdów i używaniu do tego najlepszych światowych praktyk i technik zarządzania.

19:00 – 19:30 – panel dyskusyjny z udziałem prelegentów. Prowadzący: Łukasz Zjawiński (TechMine)

19:30+ – część nieformalna w hotelowym „Jazz Barze”

Więcej informacji, sylwetki prelegentów i bezpłatna rejestracja na http://techmine.pl/konferencja/

Zapraszamy!