YAKUDO Plus Sp. z o.o.

Nazwa firmy: YAKUDO Plus Sp. z o.o.

Adres: ul. Nad Jeziorem 85, 43-100 Tychy
Telefon: +48 600 305 007, biuro +48 32 218 69 10 wew. 91

E-mail: yakudo@yakudo.eu Prezes: Mariusz Jamro

Osoba do kontaktu: Mariusz Jamro

Profil firmy:

Handel, usługi, produkcja, rozwiązania IT.

Oferta:

Yakudo Plus specjalizuje się w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych dla handlu detalicznego oraz przemysłu spożywczego. Firma Yakudo również zajmuje się sprzedażą urządzeń, świadczeniem usług w zakresie ich instalacji i wdrożenia, integrowaniem z istniejącymi systemami oraz prowadzeniem bieżących prac serwisowych i naprawczych.

Przeszło dwudziestoletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra specjalistów oraz podejście nastawione na dopasowywanie rozwiązań do specyfiki i wymagań polskiego rynku, zaowocowało licznym gronem zadowolonych klientów. Yakudo dostarcza urządzenia do największych sieci handlowych w Polsce oraz wiodących zakładów przetwórstwa mięsnego, drobiarskiego, rybnego czy garmażeryjnego, współpracując równocześnie z ponad dwustoma punktami sprzedaży dealerskiej, a także z wieloma klientami indywidualnymi.

Firma Yakudo Plus Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 1997 roku. Od momentu powstania jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce japońskiej firmy Teraoka Seiko Co., LTD. będącej jednym z największych na świecie producentów urządzeń ważących, pakujących oraz etykietujących dostępnych pod marką DIGI. Wraz z rozwojem firma dołączyła do swojego portfolio kolejnych producentów sprzętu, tak by oferta była maksymalnie kompletna i dopasowana do potrzeb rynku.

Na terenie Polski reprezentujemy także firmy:

  • G.Mondini S.p.A. – producenta urządzeń do pakowania na tackach
  • Anritsu Infivis – producenta urządzeń do inspekcji towarów wagami dynamicznymi, detektorami metali oraz skanerami rentgenowskimi
  • Hfe Vacuum Systems – producenta maszyn do pakowania próżniowego oraz w atmosferze modyfikowanej marki Turbovac
  • Econopak – producenta urządzeń do pakowania w kartony
  • Ravenwood Packaging Ltd. – producenta drukarek typu sleever

W ofercie firmy znajdziemy również autorskie oprogramowanie umożliwiające zarządzanie pracą urządzeń (Yakudo.NET, Yakudo.ETI) oraz system informatyczny do zarządzania przepływem towaru (Yakudo.VSM) w zakładach produkujących żywność, zakładach mięsnych oraz ubojniach, którego jest twórcą. Zobacz więcej na: www.yakudo.eu

Certyfikaty / nagrody / wyróżnienia

3 lata z rzędu otrzymywaliśmy nagrodę TVP – Teraoka Valuable Player 2018, 2019 i 2020 (odpowiednio za 2017, 2018 i 2019 rok). Nagroda wręczana jest dla osób lub zespołów, które skutecznie działają na polu oferowania Klientom kompleksowych rozwiązań  DIGI.