Wizja.Net sp. z o.o.

Nazwa firmy: Wizja.net sp. z o.o. logo_pion
Adres: ul. Montażowa 3B, 43-300 Bielsko-Biała
Telefon: +48 33 496 30 00
Fax: +48 33 496 30 02

E-mail: poczta@wizja.net

Prezes: dr inż. Marcin Tomana
Osoby do kontaktu: dr inż. Marcin Tomana
Dodatkowy e-mail/ nr telefonu: http://www.wizja.net/pracownicy.html

 

Profil firmy:

WizjaNet zajmuje się w szczególności kompleksowymi usługami dla firm w zakresie Internetu oraz budową i wdrażaniem systemów zintegrowanych dla przedsiębiorstw i oświaty.

W firmie zatrudnionych jest prawie 30 osób, w tym informatycy, graficy, doświadczeni programiści, wykształceni konsultanci. Nasze usługi docenia kilkaset firm stale z nami współpracując.

 

Oferta:

Spółka działa w szerokim segmencie usług informatycznych oraz tworzenia oprogramowania. Najważniejsze obszary działań i produkty to:

produkcja i wdrażanie systemów zintegrowanych ERP, MRP oraz oprogramowania dla oświaty, tworzenie serwisów internetowych, hosting poczty i serwisów www, domeny internetowe oraz promocja stron internetowych.

Rozwijamy własną linię oprogramowania ERP, MRP, CRM oraz świadczymy usługi dostosowywania i wdrażania w firmach, które wymagają elastycznego systemu. Oprogramowanie zostało wdrożone w kilkudziesięciu firmach w Polsce. Aktualnie systemy zawierają takie moduły jak sprzedaż, magazyny, finanse, księgowość, kadry, płace, środki trwałe, produkcja, crm.

Dla oświaty realizujemy zintegrowany system zarządzania. System taki w ramach istniejących modułów pozwala na szeroko pojęte połączenie wszelkich modułów takich jak kadry, płace, księgowość, arkusze organizacyjne, środki trwałe czy dzienniki lekcyjne.

WizjaNet tworzy nowoczesne serwisy internetowe oparte o własną technologie CMS. Wykonaliśmy ponad 1000 serwisów www dla firm z Polski i Europy, które częściowo można przeglądać w naszym katalogu. Nasze serwisy internetowe tworzone są przez grafików oraz zawodowych informatyków.

Usługi hostingu i kolokacji danych wykonujemy od roku 1998. Firma posiada szybkie i stabilne łącza internetowe gwarantujące pewną pracę wszystkich systemów i serwisów. Serwery firmy są podłączone do sieci Internet poprzez światłowody do niezależnych operatorów. Zaufało nam ponad 2000 klientów. Nasza serwerownia posiada redundantną klimatyzację oraz stałe pełne podtrzymanie prądu.

Będąc partnerem NASK możemy samodzielnie rejestrować domeny. W WizjaNet rejestracja domen nadzorowana jest bezpośrednio przez opiekunów handlowych, co w praktyce oznacza, że żaden masowy automatyczny system nie spowoduje utraty domeny.

Nowoczesne usługi promocji w Internecie opieramy o pozycjonowanie, reklamę kontekstową, linki sponsorowane oraz kampanie społecznościowe facebook. Działania te pozwalają na dotarcie z nowym serwisem do wielu zainteresowanych tą tematyką w Internecie.

 

Certyfikaty i nagrody:

Posiadamy prestiżowy status partnera Google od roku 2014. Określa on wysoką jakość w zakresie prowadzenia reklamy w przeszukiwarce google. Nasi pracownicy od wielu lat posiadają certyfikaty Google.

WizjaNet posiada wdrożony system jakości ISO 9001:2008 w zakresie: kompleksowego tworzenia, utrzymywania i promowanie serwisów internetowych oraz tworzenia i wdrażania zintegrowanych systemów zarządzania ERP/MRP/CRM.

Od roku 2010 mamy wdrożony system zarządzania bezpieczeństwem przetwarzanych informacji, potwierdzony certyfikatem ISO 27001. Certyfikat dotyczy zakresu: kompleksowe tworzenie, utrzymanie i promowanie serwisów internetowych oraz tworzenie i wdrażanie informatycznych zintegrowanych systemów zarządzania.

Od roku 2007 firma otrzymuje wyróżnienie przedsiębiorstwo FAIRPLAY, co świadczy o uczciwej polityce względem pracowników, kontrahentów oraz klientów.

WizjaNet od wielu lat jest partnerem NASK w zakresie rejestracji domen internetowych.