Codido sp. z o.o.

codido logoNazwa firmy: CODIDO sp. z o.o.
Adres: 43-382 Bielsko-Biała, ul. Strażacka 81
Telefon: +48 33 819 63
Fax:
E-mail:info@codido.com

Prezes: Katarzyna Karnecka
Osoba do kontaktu: Katarzyna Karnecka

http://codido.pl/

 

Profil firmy:

PROJEKTOWANIE I ROZWÓJ APLIKACJI

Od 2006 roku budujemy aplikacje i systemy informatyczne dla małych i średnich firm. Zrealizowaliśmy systemy wspierające procesy wewnątrz firm, jak i aplikacje mobilne dla firm i użytkowników końcowych. Kładziemy bardzo duży nacisk na efektywne zarządzanie projektem i komunikację z klientem.

 

Oferta:

PROJEKTY DEDYKOWANE:

Codido specjalizuje się w budowie „szytych na miarę” systemów informatycznych wspierających pracę przedsiębiorstw.

Nasze doświadczenia obejmują wszystkie fazy związane z realizacją specjalizowanych aplikacji biznesowych, począwszy od przeprowadzenia analizy i zebrania wymagań klienta, po implementację, testy, wdrożenie, utrzymanie kodu i systemu.

Do realizacji systemów typu back-end posiadamy własne narzędzie developerskie – Codido. To co odróżnia Codido od typowych metod budowy aplikacji to fakt, iż jądro systemu biznesowego jest opisywane (XML), a nie kodowane w tradycyjnym języku programowania. Twórca aplikacji zawsze może poszerzyć funkcjonalność aplikacji Codido poprzez moduły przygotowane w języku Java. Otwarta architektura ma istotne znaczenie, kiedy istnieje potrzeba integracji systemu stworzonego w Codido z zewnętrznymi modułami przedsiębiorstwa, na przykład z systemem finansowo-księgowym.

Systemy stworzone w Codido oparte są o architekturę klient – serwer i wymagają serwera bazy danych SQL. Codido wspiera wszystkie popularne systemy bazodanowe, w tym darmowe, jak mySQL, Postgres czy komercyjne jak Oracle czy SQL Server

BODY LEASING

Jeżeli masz swój Zespół, ale potrzebujesz wsparcia programistycznego oferujemy Ci nasz czas.

Specjalizujemy się w następujących technologiach: Java, C++, iOS, Android.

NASZE KOMPETENCJE:

Język Java i frameworki Java: Hibernate, JSP, Apache Tiles, GWT, Spring MVC,
Spring Security. Framework JavaScript: ExtJS
• Programowanie C++: WinApi, Boost, QT.
• Programowanie dla iOS: język Objective-C, frameworki: Core Foundation, UIKit, Core Data, Core Graphics, Core Animation, Core Location.
• Programowanie dla Android
• Bazy danych: MySQL, PostreSQL, MSSQL, Ingres, Oracle.