Polish-Swiss ICT-Sector Meeting

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w imieniu Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej zaprasza do udziału w konferencji pt. Polish-Swiss ICT-Sector Meeting, która odbędzie się w dniu 2 września 2015 r. w Rapperswil, w Szwajcarii. Spotkanie ma na celu umożliwienie kontaktu oraz wymianę doświadczeń między polskim i szwajcarskim sektorem technologii informacyjnych (ICT).

Zgodnie z oceną szwajcarskiego rynku pracy do 2022 roku w Szwajcarii brakować ma ok. 14 tyś. specjalistów z sektora ICT. Z drugiej strony polscy pracownicy znaleźli uznanie jako fachowi i uzdolnieni specjaliści w tym sektorze. W trakcie konferencji zostaną omówione zagadnienia związane z rynkiem IT/ICT w Polsce i Szwajcarii, a także możliwymi polami współpracy pomiędzy przedsiębiorstwami z sektora IT/ICT z obu krajów. W przerwie pomiędzy panelami przewidziana została sesja spotkań b2b pomiędzy uczestnikami konferencji.

Współorganizatorami wydarzenia są: ICT Switzerland (www.ictswitzerland.ch) oraz Kanton Schwyz. Partnerami wydarzenia są ABSL (www.absl.pl/pl/home), PARP (www.parp.gov.pl/index/main), Switzerland Global Enterprise (www.s-ge.com/en) oraz Healt Tech Cluster (www.healthtech.ch).

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty dojazdu i zakwaterowania w trakcie trwania konferencji.

Program wydarzenia znajduje się TUTAJ.

Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie: http://en.healthtech.ch/registration-ch-pl-ict-sector-meeting.html

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z: awi@sz.ch, pisząc w tytule maila: „ICT-Meeting”.

 

Źródło: www.een.org.pl