MHKI w programie „Nie ma jak Polska” - zobacz ten odcinek

05-03-22 | Aktualności

Program turystyczno-podróżniczy "Nie ma jak Polska" zawitał na Śląsk do Katowic. Została przedstawiona kultura województwa, najważniejsze części miasta, historia, a także ważne dla turystów miejsca, które mają wiele wspólnego z przemysłem kultury. Należy do nich także Muzeum Komputerów - MHKI.

"Nie ma jak Polska" - Serial turystyczno-krajoznawczy

Ten program telewizyjny jest skierowany do uczniów szkół średnich, studentów i młodych profesjonalistów, którzy chcą dowiedzieć się więcej o historii Polski, poznać mieszkańców i odkryć najlepsze zabytki, jakie ten kraj ma do zaoferowania. Podczas tego programu będziesz mógł zobaczyć na ekranie muzea, zwiedzać miasta i spotykać się z mieszkańcami poprzez serie wywiadów, aby dowiedzieć się więcej o polskiej kulturze. Będziesz miał również okazję zwiedzić Kraków, kulturalną stolicę kraju, i odkryć jego wiele ukrytych skarbów.

Czy warto oglądać programy podróżnicze o Polsce?

Istnieje wiele powodów, dla których warto dodać Polskę do swojej podróżniczej listy priorytetów. Na przykład, Polska ma bogatą i zróżnicowaną kulturę, której początki sięgają ponad tysiąca lat. Można tu zwiedzić wspaniałe zamki, pałace i rezydencje, które powstały w czasach panowania różnych imperiów. W Polsce znajduje się wiele fascynujących muzeów, w których można poznać historię i kulturę kraju. Można tu również zwiedzić zabytki przyrody, takie jak jaskinie, wodospady i jeziora.


Autor Kris27