Giełda kooperacyjna w Kolonii

W dniu 28 kwietnia zapraszamy do udziału w giełdzie kooperacyjnej organizowanej przez Konsulat Generalny RP w Kolonii. Wydarzenie jest dedykowane współpracy polsko-niemieckiej w zakresie projektów badawczych i innowacyjnych w ramach programu Horyzont 2020 i jest skierowane do instytutów badawczych i firm z następujących branż: ICT, Energetyka i środowisko, NMP (Nanotechnologies, Advanced Materials and Production) oraz Transport.

Spotkanie jest organizowane we współpracy z Krajowym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych UE, ZENIT GmbH, Enterprise Europe Network (EEN), Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), Uniwersytetem Warszawskim oraz Radą Główną Instytutów Badawczych (RGIB).

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale koszty związane z podróżą i zakwaterowaniem uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Zgłoszenia na giełdę przyjmowane są do dnia 15 kwietnia 2015 r. Szczegółowy program spotkania oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie Konsulatu Generalnego RP w Kolonii. Na chwilę obecną zarejestrowało się kilkanaście instytucji z Niemiec, które są zainteresowane składaniem wniosków projektowych wspólnie z polskimi partnerami do Programu Horyzont 2020.