Zostań przyjacielem Chórtowni

Do 20 grudnia 2014 r. trwa zbiórka środków na konieczną konserwację i rozwój portalu chórzystów Chórtownia –  jest to projekt realizowany przez uczestniczkę Śląskiego Klastra ICT – Panią Justynę Dziumę z firmy 3W Systemy Informacyjne. Kampania jest prowadzona na portalu crowdfundingowym pod adresem http://polakpotrafi.pl/projekt/chortownia

Mecenasi akcji

Akcję wspomagają m.in.: Narodowe Forum Muzyki, Agnieszka Franków-Żelazny i Paweł Łukaszewski oraz chóry, które przekazały płyty CD ze swoimi nagraniami oraz nagrania video na nagrody dla wspierających projekt osób: Cantores Misericordiae Dei z Konstantynowa Łódzkiego, Chór Uniwersytetu Szczecińskiego, Chór Komendy Wojewódzkiej Policji z Poznania, Chór EDUCATUS Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN z Krakowa / Fundacja Gorczyckiego, Chór ARTOS ze Lwowa, Akademicki Chór Kameralny im. Dymitra Bortniańskiego z Czernichowa, Chór „Słowiczek” z Rept Śląskich, Młodzieżowy Chór Resonans con Tutti z Zabrza, Chór Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technicznego ze Szczecina, Chór Chłopięco-Męski Mdzlevari z Tbilisi, Chór „Rapsodia Moldova” z Kiszyniowa oraz Męski Zespół Wokalny Calvi Cantores z Knurowa.

Jak to zrobić?

W zamian za wsparcie finansowe można wybrać dla siebie jedną lub więcej nagród – płyty CD wyżej wymienionych chórów lub nagrania. Można również zostać Przyjacielem Chórtowni.

Aby wesprzeć projekt, należy wybrać jedną lub więcej nagród wymienionych po prawej stronie pod linkiem https://polakpotrafi.pl/projekt/chortownia (nagroda po wyborze podświetla się na zielono).

Następnie trzeba kliknąć w kwadratowy klawisz „wesprzyj projekt” znajdujący się całkiem po prawej. Klawisz ten po wybraniu nagrody również podświetla się na zielono.

Jeżeli jest się na PolakPotrafi pierwszy raz, trzeba założyć swój profil: wymyślić login i hasło oraz podać maila (można się nie obawiać spamu – mam tam profil od lipca i nie narzekam). Oprócz tego trzeba również przesunąć suwaczek w prawo za pomocą myszki, aby udowodnić, że jest się człowiekiem, a nie robotem.

Na następnym ekranie pojawia się lista wybranych nagród. Można ją ewentualnie zmodyfikować, a potem wybrać „opłać nagrodę” i wybrać odpowiedni sposób płatności.

Nagrody będą wysyłane po zakończeniu projektu.

Dodaj komentarz