Zaproszenie na konferencję „Rewitalizacja i innowacyjność w gospodarce”

W imieniu Sosnowieckiego Parku Naukowo Technologicznego zapraszamy na konferencję „Rewitalizacja i innowacyjność w gospodarce”, która odbędzie się 24 marca br. w Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia w&nbspSosnowcu w ramach Forum Transferu Nowych Technologii, Innowacji i Rewitalizacji w Przemyśle – Silesia Innowacje. Konferencja jest organizowana przez Sosnowiecki Parki Naukowo-Technologiczny, Urząd Miasta Sosnowiec, Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza, Biuro Poselskie prof. Jerzego Buzka oraz Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną.

Uczestnikom gwarantujemy pełny zakres wiedzy o najważniejszych zagadnieniach z zakresu rewitalizacji oraz innowacji, a co najważniejsze – na temat procedur pozyskiwania środków na te cele w ramach nowych funduszy unijnych na lata 2014-2020. Konferencja pozwoli też nawiązać ciekawe kontakty z szerokim gronem fachowców odpowiedzialnych w regionie za fundusze UE oraz gospodarkę.

Jest to pierwsza konferencja w regionie na temat nowej unijnej perspektywy finansowej traktująca sprawę w sposób tak kompleksowy i wyczerpujący, z udziałem niezwykle szerokiego grona ekspertów – poczynając od Parlamentu Europejskiego, poprzez samorząd, a na potencjalnych beneficjentach kończąc. Zatem każdy, kto chce znaleźć się w gronie beneficjentów, którzy odniosą istotne korzyści dzięki wykorzystaniu nowych funduszy unijnych, powinien skorzystać z tej wyjątkowej oferty.

Udział w konferencji jest bezpłatny pod warunkiem warunkiem wcześniejszej rejestracji online (rejestracja dostępna w zakładce Konferencja) na stronie http://www.silesiainnowacje.pl

Do pobrania:
Program konferencji

Dodaj komentarz