Centrum Naukowo-Przemysłowe EMAG S.A.

Nazwa firmy: Centrum Naukowo-Przemysłowe EMAG S.A.
Adres: ul. Karoliny 4, 40 186 Katowice Logo_3W
Telefon: +48 32 258 33 98

E-mail: biuro@cnp-emag.pl

Prezes: Piotr Wojtas

Osoba do kontaktu:

http://www.cnp-emag.pl/

 

Profil firmy:

Grupa Kapitałowa – Zarządcza CNP EMAG, zgodnie z posiadanymi kompetencjami proponuje kompleksową ofertę w zakresie szkoleń, badań i rozwoju, dostawy produktów i usług.

Grupa CNP EMAG łączy innowacyjność ze specjalistyczną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem zdobytym podczas realizacji przedsięwzięć innowacyjnych na całym świecie. Systemy i urządzenia wykorzystywane się wszędzie tam, gdzie wydobywa się surowce mineralne: w Polsce, Rosji, Białorusi, na Ukrainie, w Chinach, Wietnamie, Kolumbii, Francji, Republice Czeskiej, Turcji, Rumunii, Bośni i Hercegowinie.

 

Oferta:

 • BADANIA I ROZWÓJ
   • W Grupie CNP EMAG prace badawczo – rozwojowe są realizowane głównie w Instytucie Technik Innowacyjnych EMAG. Instytut wykonał wiele prac badawczych z zakresu systemów geofizycznych, automatyki i hydrauliki przemysłowej, miernictwa przemysłowego oraz elektroenergetyki.
 • PRODUKCJA, WDROŻENIA, SERWIS
  • – produkty z zakresu gazometrii i geofizyki;
   – produkty z zakresu łączności i telekomunikacji;
   – systemy ewidencji i nadzoru;
   – produkty z zakresu sterowania i wizualizacji;
   – produkty z zakresu automatyki;
   – produkty z zakresu elektrotechniki i energetyki
 • REALIZACJA PROJEKTÓW I KOMPLEKSOWYCH WDROŻEŃ
   • Wykonywanie projektów koncepcyjnych, wykonawczych technicznych i technologicznych, powykonawczych, z zakresu systemów zasilania, sieci i systemów telekomunikacyjnych, informatycznych, telemetrycznych, łączności, alarmowych, bezpieczeństwa i monitoringu przemysłowego, wraz z wykonaniem dokumentacji atestacyjnej i dopuszczeniowej pozwalającej na stosowanie oferowanych systemów i urządzeń w podziemnych i odkrywkowych zakładach górniczych. Generalne wykonawstwo w zakresie dużych inwestycji technicznych w obiektach górniczych.