3W Serwisy Informacyjne

Nazwa firmy: 3W Serwisy Informacyjne
Adres: ul. Łużycka 6/9, 44-100 Gliwice Logo_3W
Telefon: +48 32 335 40 07
Fax:

E-mail: info@3w.gliwice.pl

Prezes: Justyna Dziuma
Osoba do kontaktu: Jerzy Woźniak – Dyrektor

Dodatkowy e-mail/ nr telefonu: +48 507 075 680

 

Profil firmy:

Świadczymy kompleksowe usługi informatyczne i konsultingowe obejmujące projektowanie stron www i oprogramowanie internetowe. Od lat idziemy w kierunku serwisów funkcjonalnych, solidnych i łatwych w obsłudze tak dla odwiedzającego, jak i dla osób nimi zarządzających. Jesteśmy również producentem webowych systemów informatycznych dla sektora publicznego oraz sektora medycznego.

 

Oferta:

System ZAM – wspomagający proces planowania zamówień publicznych i realizacji zakupów wraz z pełną obsługą magazynów i bilansowaniem wydatków zgodny z ustawą o zamówieniach publicznych (www.systemzam.pl)
System BETA – aplikacja webowa dla uczelni służąca do wspomagania pozyskiwania źródeł finansowania w postaci zleceń z biznesu, partnerów do projektów itd. (3w.gliwice.pl/beta)
System Rejestracja24 – system służący do rejestracji pacjentów przez internet i zarządzania terminami wizyt (www.rejestracja24.net)
System EUREKA – elektroniczna dokumentacja medyczna dla przychodni i gabinetów lekarskich System obejmuje prowadzenie poradni specjalistycznych, POZ, oraz Medycyny Pracy. (systemeureka.pl)
Strony www (w tym sklepy internetowe itd.) – wykonywane na zamówienie indywidualne serwisy www o większym lub mniejszym stopniu złożoności, także wielojęzyczne (pl, en, de, ru, ua, ge, tr, cz i inne).

 

Certyfikaty i nagrody:

Wyróżnienie w konkursie Krajowy Lider Innowacji i Rozwoju za system Rejestracja24.
Nagroda w konkursie Regionalny Lider Innowacji i Rozwoju za system Rejestracja24.
Certyfikat lidera produktowego przyznany przez ARL w Gliwicach.
Certyfikat Śląskiego Towarzystwa Marketingowego za system Rejestracja24.