Polsko-Izraelskie Seminarium dot.Innowacyjności

W związku z oficjalną wizytą Prezydenta Izraela, Pana Reuvena Rivlina w Polsce mamy zaszczyt zaprosić do udziału w Polsko-Izraelskim Seminarium dot. Innowacyjności, które odbędzie się 28 października 2014 r. w gmachu Ministerstwa Gospodarki w Warszawie.

Oprócz resortu gospodarki, organizatorami wydarzenia po stronie polskiej pozostają: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Polska Agencja Informacji

i Inwestycji Zagranicznych oraz Krajowa Izba Gospodarcza. Izraelscy organizatorzy spotkania to Ambasada Izraela w Polsce, Urząd Głównego Naukowca (Office of the Chief Scientist) – MATIMOP (Przemysłowe Centrum Izraela ds. BiR, the Israel Industry Center for R&D) oraz Kancelaria Prezydenta Izraela.

Tematyka spotkania, którego zwieńczenia dokonają Prezydencji Polski i Izraela, oscylować będzie wokół dwustronnej współpracy w zakresie przemysłowych prac badawczo-rozwojowych, wysokich technologii, innowacyjności i wsparcia dla firm typu start-up. Uczestnicy seminarium będą mieli możliwość przeprowadzenia rozmów z członkami izraelskiej delegacji, do której należeć będą przedstawiciele nauki i biznesu.

Organizatorzy zapewniają polsko-hebrajsko-angielskie tłumaczenie symultaniczne.

Poniżej zamieszczamy program seminarium oraz formularz zgłoszeniowy. Wszystkich zainteresowanych udziałem w w/w wydarzeniu zapraszamy do nadsyłania wypełnionych formularzy najpóźniej do 22 października 2014 r. do końca dnia na adres podany w formularzu.

Pobierz program (pdf)

Polsko-Izraelskie Seminarium dot Innowacyjnosci-program

Pobierz zgłoszenie (doc)

Formularz_zgłoszeniowy

Dodaj komentarz