Liferay & Webtown Roadshow 2019

Śląski Klaster ICT w ramach współpracy z Mazowieckim Klastrem ICT serdecznie Państwa zaprasza na organizowane w ramach polskiej odsłony oficjalnego cyklu imprez Liferay & Roadshow w dniu  21 maja 2019 r. w Samym Centrum Wszechświata w Warszawie. Liferay DXP jest jedną z najlepszych platform portalowych open source i jest używany na całym świecie, podobnie jak w Polsce, przez znane firmy i instytucje. Dowiedz się więcej o możliwościach oferowanych przez Liferay DXP jako platformy dla kompleksowych cyfrowych doświadczeń, dostępnych obecnie i mających pojawić się już w niedalekiej przyszłości.
W trakcie wydarzenia zostaną omówione i zaprezentowane wszystkie trzy produkty Liferay.  Zaprezentowane zostaną możliwości Liferay DXP, Liferay Commerce i Liferay Analytics Cloud.
Spotkanie pozwoli udowodnić, jak efektywnym narzędziem jest technologia Liferay Digital Experience Platform
wraz z Analytics Cloud i Liferay Commerce, kiedy chcemy usprawnić procesy sprzedaży online czy wzbogacić marketing cyfrowy za pomocą narzędzi analitycznych, agregujących i wizualizujących dane profilu klienta i wydajność zasobów marketingowych.

Klaster zaprasza do skorzystania z okazji, aby spędzić popołudnie wymieniając się doświadczeniem, dzieląc się wiedzą i nawiązując nowe kontakty.

Więcej informacji o wydarzeniu na  stronie Liferay & Radshow .

Data i czas:   21.05 2019 r. (wtorek), godz. 13:30 – 18:00

Miejsce:   Samo Centrum Wszechświata, Warszawa, ul. Chłodna 29.

Wymagana REJESTRACJA !

 

Serdecznie zapraszamy